Новини

Бренд Clean Stream підтримав проєкт "Таємниці України"

“Він Стрім” бачить себе частиною процесу позитивних змін в Україні. Саме тому наша компанія взяла на себе просвітницьку місію з просування культури чистоти рук. Але і це ще не все. Усвідомлюючи важливість збереження традицій та передачі їх наступним поколінням, ми підтримали Міжнародний культурно-соціальний проєкт “Таємниці України”

Про що він? Цей масштабний проєкт, у якому очікується участь понад 1 мільйона українців, мотивує дізнаватися про нашу країну більше. Під час нього громади будуть залучені до створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України.
Учасниками можуть стати дорослі та  діти, суб’єкти туристичної діяльності різних форм власності (музеї, туристичні організації та інші), екскурсоводи, представники місцевих громад, які хочуть презентувати пам’ятки культурно історичної спадщини, автентичні рецепти, ремесла, історико-культурні або гастрономічні маршрути. 

Партнерами проєкту виступили Міністерство закордонних справ України, БО «Благодійний фонд «Чисті Серцем», Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, українська письменниця, лауреатка Шевченківської премії з літератури Марія Матіос, народна артистка України Катерина Бужинська, 
заслужена артистка України Ірма Вітовська-Ванца та багато інших.
Серед тих, хто підтримав “Таємниці України” — політики, бізнесмени, науковці, артисти, громадські діячі, ветерани та волонтери. Раді опинитися у чудовій компанії однодумців!

У “Він Стрім” ми вважаємо, що розбудова держави на засадах збереження традицій — це єдиний шлях у щасливе майбутнє. Дізнаючись більше про Україну, відкриваючи її унікальність світові, ми тим самим збагачуємо власне існування і дізнаємося більше про нас самих.

Сайт проєкту: https://tainaua.blogspot.com

Новини