Новини

Санітайзер не повинен коштувати "усіх грошей світу": інтерв’ю з генеральним директором "Він Стрім" — українського виробника антисептиків

COVID-19 з нами вже рік. Це був рік набуття нових звичок, і зміни у суспільній свідомості відбулися навіть швидше, ніж очікувалося. Попереду — наступні хвилі коронакризи, і вже зараз ми знаходимося в епіцентрі "третьої хвилі".
Ми поспілкувалися з Миколою Вірьовкіним, генеральним директором компанії "Він Стрім" — українського виробника антисептиків. Про "третю хвилю", очікування споживачів після року карантину, мікробіологічну безпеку та етапи ефективного захисту — читайте в інтерв’ю. 

Третя хвиля: остання, що далі? 

  • Пане Миколо, на вашу думку, чи можна говорити, що третя хвиля COVID-19 остання? Як захиститися, зокрема, які антисептики обрати?
Третя хвиля вже прийшла, це незаперечний факт, який підтверджує статистика. 
Для того, щоб не допустити в організм попадання патогенної мікрофлори, потрібно обов’язково проводити дезінфекційну обробку рук. Миття та дезінфекція, а також щонайменше раз на день — зволоження, повинні закріпитися як щоденні ритуали життя. 
  • Чого хоче покупець через рік після початку карантину? Чи можна виділити певні тренди "другої хвилі", які перейдуть у "третю"?
Люди вже набагато більше знають про мікробіологічну безпеку та дезінфектори, загальний рівень знань про гігієну підвищився. Але проблема у тому, що 90% засобів, які їм пропонують — неякісні. Це антисептики, які псують шкіру рук, спричиняють почервоніння, свербіж, навіть відкриті рани. І тому часом люди просто бояться використовувати антисептики. 

Як я вже зазначав, попиту на неякісні антисептики немає. Ні за які гроші вони споживачам не потрібні. А ось попит на преміальну лінійку Clean Stream є, ми його бачимо зараз і він буде завжди, тому що культура якісної обробки рук збережеться на довгі роки. Обробка рук — це те саме, що чищення зубів, миття волосся, це дуже необхідна процедура. 

Ми помічаємо зміни у ставленні до антисептичних засобів не лише серед пересічних покупців, але й серед бізнесу. Якщо компанія купує для співробітників наш продукт, ми розуміємо, що в ній на першому місці — якісний HR-бренд.
Коли в компанії кажуть "дайте щось подешевше", щоб поставити "галочку" — "ми щось зробили, купили, або для наших співробітників чи гостей антисептики поставили", якщо засоби купуються для перевірки, ця компанія не заслуговує довіри. Ми розуміємо, що рівень HR-бренду у них низький, рівень довіри та лояльності співробітників до неї теж буде прямувати до нуля. 

Провідні компанії обирають нас, тому що вони отримують комплексні засоби, інноваційні антисептики нового покоління, які не лише борються з мікробами, але й відновлюють та регенерують шкіру.

  • Що ви врахували, створюючи інноваційні засоби "Він Стрім"?
"Він Стрім" виробляє медичні антисептики та дезінфекційні засоби, і разом з тим популяризує культуру дезінфекції і чистоти рук. У нас декілька власних торгових марок — Clean Stream, Clean PRO та інші. 
Clean Stream — це преміальна лінійка по догляду за шкірою рук. У неї входять креми, мила, лосьйони, піни, які забезпечують здоров’я та комфорт 24/7 і 365 днів на рік.

На логотипі Clean Stream зображена крапля з рукою, цей елемент підтверджує істинність торгової марки. Не купуйте підробки, відомі бренди часто намагаються підробити, й з нами, на жаль, таке трапляється. 


Всі продукти, вироблені "Він Стрім", сертифіковані, на них є санітарно-клінічні висновки, засоби зареєстровані Міністерством охорони здоров’я, у них є протоколи випробувань, які підтверджують їхню ефективність стосовно патогенної мікрофлори. 
Ми розробили комплексну серію інноваційних засобів. Де-факто, ця лінійка є зразком того, як потрібно доглядати за руками.
По-перше, нам усім потрібно мити руки, коли є макроскопічні забруднення, бруд, жир. Для цього ідеально підходить продукт від "Він Стрім" — гель-мило. 
Після цього висушену шкіру рук необхідно обробити антисептиком. Ми рекомендуємо у першу чергу гелевий продукт.
Дезінфекційна обробка рук — це другий етап догляду за руками. Вона йде після миття, і її мета — не допустити потрапляння патогенної мікрофлори — вірусів, бактерій, грибків — всередину організму. 
Якщо ви чуєте від когось, що антисептики повинні вбивати усю мікрофлору навколо, знайте, що це середньовічний міф. Насправді дезінфекційні засоби треба застосовувати, якщо вам потрібно, скажімо, поїсти, доторкнутись до обличчя, щоб вставити контактні лінзи. Якщо ви часто тиснете комусь руки, годуєте дитину — обробка рук дезінфектантом також доречна.
Треба дезінфікувати критичні поверхні: ручки дверцят у машині, ручки вхідних дверей, кнопки зливу у санвузлі. Цих поверхонь ми торкаємося постійно, і не лише ми, а й інші люди. 
Дуже важливо обробляти поверхні у громадських місцях. Стіл в косметологічному кабінеті, предметні столики, підлокітники, все, до чого торкається клієнт, — треба дезінфікувати.

У нас є чудові продукти Clean Stream Surface для швидкої та безпечної дезінфекції таких поверхонь.


А ось просто бризкати в повітря санітайзером і постійно все обробляти — це хвороба, це неправильно. 
І, нарешті, хочу наголосити про важливість третього етапу догляду — нанесення живильного крему. Крем відновлює шкіру рук, зволожує, насичує компонентами, яких їй бракує, які могли бути вимиті неякісними шкідливими антисептиками.
Компанія "Він Стрім" робить ставку на засоби комплексного догляду за шкірою рук. Інноваційний комплекс включає лагідне гель-мило для рук, ефективний антисептик у гелевій формі та формі спрею, якісний топовий крем для рук. 

  • Як вибрати дієвий та безпечний дезінфекційний засіб, який гарантуватиме мікробіологічну безпеку?
Полиці магазинів переповнені антисептиками, зробленими поспіхом минулого року. Їх ніхто не купує, і може скластися враження, що населенню не потрібні антисептики. Насправді — ні, потрібні, але якісні, нового покоління, що не просто ефективно запобігають потраплянню мікрофлори в організм, але й дбають про шкіру рук.
  • Чи можна визначити якість засобу за ціною?
Необов’язково ці показники корелюються. Антисептик не повинен коштувати "усіх грошей світу", але якщо засіб дуже дешевий, то це вказує на те, що там немає потрібних компонентів, отже, це просто "гроші на вітер". 
У середньому флакон антисептика від 60 до 100 мл у роздрібі коштує від 30 до 40 гривень, це нормальна ціна. 
  • Де купити засоби виробництва "Він Стрім"?
"Він Стрім" — це в першу чергу компанія, яка випускає засоби для медичної сфери. Але зараз інноваційні антисептичні засоби "Він Стрім" різних торгівельних марок, зокрема, Clean Stream, можна купити в роздріб в інтернеті на найбільших маркетплейсах. Також нещодавно вони почали продаватися на заправках мережі WOG. Тут ви можете придбати інноваційний комплекс, про який я розповідав — гель-мило, спрей або гель, живильний крем.

Скоро засоби "Він Стрім" будуть представлені у відомих ритейл-мережах. За анонсами слідкуйте на наших сторінках у соціальних мережах і сайті. 
Новини