25 вересня у Житомирі відбувався чемпіонат з вільної піраміди серед юніорів — юнаків і дівчат. Організатором заходу виступила Федерація спортивного більярду України у Житомирській області.
Цьогоріч змагання проходили вже втретє, і зібрали десятки учасників з Житомира та Житомирської області, наймолодшому з яких виповнилося 8 років.
Партнером заходу стала компанія “Він Стрім”, для якої підтримка соціальних проєктів — добра традиція. Всі учасники змагань, незалежно від результату виступу, отримали якісні засоби гігієни відомого бренду.
“Він Стрім” — виробник антисептичних засобів під торговими марками “Clean Pro”, “Clean Stream”, “ProSept”. Продукцію компанії щодня використовують понад 10 000 підприємств та понад 3 млн українців.
![](https://static.tildacdn.com/tild6338-6437-4233-a533-376430633064/d56979810ed012442a27.jpg)
— “Він Стрім” завжди підтримує такі починання. Ми виступаємо вже багато років партнерами різних змагань по всій Україні спортивних, різних фестивалів, щоб підтримати спорт, бренд України у світі, підтримати дітей і тих, хто хоче стати кращими”, — розповів директор компанії Микола Вірьовкін.
До речі, Житомир — “мала батьківщина” Миколи Вірьовкіна, тож підтримка дітей та молоді міста і регіону для нас особливо важливе.
![](https://static.tildacdn.com/tild3365-3435-4638-b035-373330663266/0e95c5b552090cfb1106.jpg)