Новини

“Він Стрім” став партнером чемпіонату з більярду серед юніорів

25 вересня у Житомирі відбувався чемпіонат з вільної піраміди серед юніорів — юнаків і дівчат. Організатором заходу виступила Федерація спортивного більярду України у Житомирській області. 

Цьогоріч змагання проходили вже втретє, і зібрали десятки учасників з Житомира та Житомирської області, наймолодшому з яких виповнилося 8 років.


Партнером заходу стала компанія “Він Стрім”, для якої підтримка соціальних проєктів — добра традиція. Всі учасники змагань, незалежно від результату виступу, отримали якісні засоби гігієни відомого бренду.
“Він Стрім” — виробник антисептичних засобів під торговими марками “Clean Pro”, “Clean Stream”, “ProSept”. Продукцію компанії щодня використовують понад 10 000 підприємств та понад 3 млн українців.

— “Він Стрім” завжди підтримує такі починання. Ми виступаємо вже багато років партнерами різних змагань по всій Україні спортивних, різних фестивалів, щоб підтримати спорт, бренд України у світі, підтримати дітей і тих, хто хоче стати кращими”, — розповів директор компанії Микола Вірьовкін.

До речі, Житомир — “мала батьківщина” Миколи Вірьовкіна, тож підтримка дітей та молоді міста і регіону для нас особливо важливе.
Новини